Světelné police - stylové řešení pro úložné prostory a osvětlení zároveň

V každém domě nebo bytě existují odkladové plochy, kde se věci hromadí, protože nemají své stálé místo. Světelné police mohou být skvělým řešením jak snadno a prakticky uspořádat knihy, dekorativní předměty nebo jiné drobnosti.

Světelné police jsou velmi praktické. Nejenže nabízí úložný prostor, ale také rozzáří váš domov. Hodí se například do malých prostor, ve kterých by měl být každý centimetr dobře využit.

Jejich další přidanou hodnotou je způsob připojení. Nepotřebují žádnou stavební připravenost a vytrhnou vám trn z paty v těch případech, kdy potřebujete rozjasnit zákoutí, na které projektant nebo architekt při rozmístění světel v místnosti zapomněl. Polici jednoduše připevníte na zeď a zapojíte do zásuvky přiznaným kabelem, nejsou nutné žádné významné stavební úpravy. Některé světelné police mohou nahradit noční stolek a oceníte také možnost nabíjení telefonu pomocí integrovaného USB výstupu.

Nabízíme výrobky pro různé typy interiérů v několika designových variantách a barevných provedeních. Při výběru té správné police je dobré brát v potaz i typ světla, které od svítidla očekáváte.

Nástěnné světelné police jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí vyšperkovat své interiéry a zároveň mít doma praktické a multifunkční řešení. Vyzkoušejte je a užijte si jednoduchost, pohodlí a krásu v jednom produktu. V našich obchodech nabízíme velmi kvalitní police od předních evropských výrobců.

JARINA INDIREKT

Světelná police, která přesně splní vaše očekávání. Multifunkční design JARINA s dvěma zdroji světla se skvěle hodí do ložnice, chodby nebo předsíně. Jedna LED žárovka svítí zezadu na zeď a vytváří příjemné nepřímé osvětlení místnosti, zatímco druhá osvětluje poličku. Kovové tělo s matně bílou povrchovou úpravou dodává polici JARINA exkluzivní vzhled. Oceníte také vestavěný USB konektorem a toto stylové nástěnné svítidlo se stane neodmyslitelnou součástí vašeho interiéru. Ohromí vás praktičnost a kvalita zpracování. A co je skvělé, je vhodné i pro místa, kde chybí vývod elektřiny pro klasické svítidlo.

DEVARA BLACK

Se světelnou policí DEVARA získáte víc než osvětlení. Díky úzké kolejničce v podstavě můžete snadno upravit polohu lampy podle svých preferencí a potřeb. Přidanou výhodou je vestavěný USB port a svislá část poličky, kterou můžete využít jako praktickou nástěnku. DEVARA je ideální do ložnic, chodeb či předsíní, kde potřebujete nejen osvětlení, ale také praktický úložný prostor.

Navíc, pokud preferujete svěží a světlý vzhled, nabízíme DEVARA také v bílé variantě, také se hodí do různých interiérů. S DEVARA získáte nejen světlo, ale i praktičnost a designový prvek, který oživí váš prostor.

NIT

NIT, nástěnná police navržená Goulou Figuerou, dokáže pozvednout váš interiér. Její vzhled vychází z elegantního ohnutého kruhu, který slouží nejen jako základna pro uchycení na stěnu, ale také jako praktická polička. Díky NIT vytvoříte v ložnici pohodu a získáte útulný pocit tepla. Její praktičnost a designový šarm jí umožňují plnit i roli nočního stolku, čímž jednak šetříte místo, a zároveň máte na dosah osvětlení a místo pro drobné předměty. NIT je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí do svého interiéru vnést stylový prvek, který je ale zároveň i praktický. Přidejte do svého prostoru elegantní lampu NIT a nechte se unést jejím půvabem.