Dny se krátí: Prodlužte si večery s našimi interiérovými lampičkami

Přichází období, kdy se dny zkracují a večery jsou chladné. I to má své kouzlo - vytvořte si z domova místo s útulnou atmosférou.

Pokud chcete každý večer ve svém bytě nebo domě prožívat hřejivý a útulný pocit, chce to něco zvláštního. Náš výběr nekonvenčních stolních a stojanových lamp přinese do vašeho interiéru něco nového. Tyto lampy jsou dekorativní kousky, které promění vaši místnost v místo, kde se budete doopravdy cítit jako doma.

A ať už hledáte romantickou atmosféru pro večery ve dvou, relaxační prostředí pro čtení, nebo něco, co zaujme vaše hosty, naše lampičky to splní dokonale. Tak proč zůstat u obyčejných světel, když můžete mít něco, co vás každý den potěší a nadchne?

Zkuste třeba:

STOLNÍ LAMPA SENSATION

Zajímavá odlehčená retro stolní lampička SENSATION se stínidlem z měděné fólie a podstavou se třemi nožičkami. Skvěle se hodí na Váš stůl nebo pro decentní přisvícení v obývacím pokoji.

STOLNÍ LAMPA EL PASO

Dekorativní lampa EL PASO s nepřímým osvětlením je správnou volbou pro ty, kteří hledají příjemné dekorativní osvětlení na noční stolek nebo do menšího pokoje. Bambusový podstavec a textilní stínidlo vytváří lehký a vzdušný vzhled lampičky EL PASO.

STOLNÍ LAMPA BRENDA

LED stolní lampa BRENDA se stane neodmyslitelnou součástí Vašeho stolu. Zatímco prémiová LED dioda příjemně rozzáří Vaši pracovní plochu, na osvětlené spodní části lampy si v klidu dobijete Váš mobilní telefon. BRENDA umí nabíjet jak bezdrátově, tak i přes USB. Rychle si na ni zvyknete a nebudete věřit, že jste kdy mohli být bez ní.

STOJANOVÁ LAMPA GUACHE

Měděné předměty zútulňovaly prostory odnepaměti. A díky stojanové lampě GUACHE můžete tento pocit zažít na vlastní kůži. Kovová stojanová lampa GUACHE se skvěle hodí jak domů, tak i do kanceláře. A díky osazení paticí E27 si můžete vybrat tu žárovku, která je Vám nejbližší.

STOJANOVÁ LAMPA LARGO

Jednoduchá, a přitom zajímavá. Taková je stojanová textilní lampa LARGO s chromovou základnou. Textilní stínění propustí příjemné nepřímé světlo, a ze stojanové lampy LARGO se stane neodmyslitelná součást Vašeho interiéru.